Kroupy a důlky na karosérii a jejich oprava

Mnoho drobných poškození je na autě způsobeno převozem, vloupáním, vandalstvím, parkováním, rozraženými dveřmi jiného vozu nebo kroupami. Všechna tato poškození vytvářejí na karosérii větší či menší důlky. Autodent Praha disponuje metodami speciálně vyvinutými pro rychlou a profesionální opravu těchto poškození při nízkých nákladech.

Díky unikátní metodě Paintless Dent Repair PDR není třeba poškozené místo obrušovat, doplňovat a lakovat. Tato technologie umožňuje odstranění drobných poškození při nízkých nákladech. Ušetříte spoustu času a peněz, protože nemusíte Váš vůz nikam dopravovat - Autodent Praha přijede k Vám a opraví Váš vůz kdekoliv.

Autodent Praha opraví důlky (např. od krup) v kovových a hliníkových částech vozu až do průměru 5 cm (za podmínky nepoškozeného laku).

Autodent Praha používá k opravě vysoce kvalitních, speciálních, ručně vyrobených nástrojů a díky svým zkušenostem Vám nabízí nejvyšší kvalitu.

Kooperace se společností Rightlook z nás činí špičkové specialisty.
Autodent Praha splňuje veškeré technické a ekologické požadavky.
Autodent Praha poskytuje na provedenou opravu 2 roky záruku.

Jelikož je oprava nerozpoznatelná, neztrácí vůz na své hodnotě. Oprava je rychlá a na místě, není tak třeba použití náhradního vozidla. V porovnání s tradiční opravou vyniká nízkými náklady. Náklady spojené s opravou Vám může uhradit Vaše pojišťovna (záleží na typu Vaší pojišťovací smlouvy).

Autodent Praha po opravě nelakuje, náklady jsou tak nižší než u klasické opravy. Není třeba náhradních vozů, dosáhnete úspory nákladů na převoz a vynaložíte minimum stráveného času. Technika je tak až o 50-70% levnější než tradiční oprava. Autodent Praha opraví poškození (např. po kroupách) rychle a profesionálně.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Technologie a služby

Oprava důlků

Oprava po kroupách

Oprava laku

Oprava deformace

PDR

Paintless Dent Repair

Rychlý kontakt
Tel.: +420 608 227 227
E-mail: jditrich@seznam.cz
Jan Ditrich - AUTODENT PRAHA,
U Laboratoře 18/552
CZ 162 00, Praha 6