Oprava poškození při parkingu

Pokud byl Váš vůz poškozen neohleduplným motoristou či dokonce s úmyslem pak je tu možnost, jak se tohoto problému elegantně zbavit. Metoda Paintless Dent Repair PDR dokáže vyrovnat karoserii za studena, což znamená, že odstraní důlek z Vašeho vozu bez nutnosti lakování.

Pokud si zvolíte pro drobná poškození tento druh opravy, nejenže ušetříte za samotnou opravu, ale ještě při případném prodeji váš vůz neztrácí hodnotu vzhledem k tomu, že díl není přestříkán.

Náklady na opravu jsou o 70 procent nižší a doba opravy je zhruba jedna hodina od příjezdu technika.

Metodou Paintless Dent Repair PDR lze také opravit vůz poškozený kroupami, v tomto případě je finanční úspora velmi vysoká a vůz máte druhý den k dispozici.

Oprava se provádí speciálním nářadím značky Rightlook, které je vyrobeno z velmi kvalitní oceli a umožňuje tak velkým tahem, tlakem a pružností dokonale vyrovnat všechny důlky na karoserii. V případě, že není možný přístup k důlku z vnitřní strany (okenními rámy apod.), je možno použít speciální kladivo se zpětným rázem a lepidlo od stejné společnosti, které důlek vyrovná z venku.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Technologie a služby

Oprava důlků

Oprava po kroupách

Oprava laku

Oprava deformace

PDR

Paintless Dent Repair

Rychlý kontakt
Tel.: +420 608 227 227
E-mail: jditrich@seznam.cz
Jan Ditrich - AUTODENT PRAHA,
U Laboratoře 18/552
CZ 162 00, Praha 6